Kniha návštěv

Datum: 29.11.2015

Vložil: Petra Paloncyová

Titulek: Carmen -Tína

Tak dneska slavíme Tínuška dcera Odetky má 6 let. Každý den s ní je pro nás svátek, děkujeme, že ji máme. Je to úžasná mladá dáma. Přeji moc krásných zdravých štěňátek, pane Bryksy.

Odpovědět

—————

Datum: 19.12.2015

Vložil: Majitel stránek.

Titulek: Re: Carmen -Tína

Děkuji za krásný email..., ani bych neřekl, že to je už 6 let, co jsem Vám ji vezl..:-). Jsem rád, že Tinuška dělá radost. Přeji Vám všem i Jí krásné Vánoce a úspěšný nový rok. S pozdravem A.B.

Odpovědět

—————

Datum: 13.05.2014

Vložil: Renata Motlová

Titulek: Toník

Hezký den,
po dlouhé době jsem se podívala na Vaše stránky a moc mě mrzí, že Odetka už odešla do psího nebe. Toník (Anthony z vrhu A) je čilý chlapík, který už nelenoší v paneláku, ale 3 roky se prohání po zahradě :-). Sousedům vadilo, že prý hrozně dupe :-) a než bychom dávali Toníka pryč, koupili jsme malý domek. Toník je hodný, Mildik ho miluje a nedá na něj dopustit, jen už trochu dědkovatí a kde může pochrupává. Přejeme hodně úspěchů.
R. Motlová Chrudim

Odpovědět

—————

Datum: 20.05.2014

Vložil: A.Bryks - majitel stránek

Titulek: Re: Toník

Děkuji za zprávu o Toníkovi, jsem rád, že se má tak moc dobře. Taky mám obrovskou radost, že má takové páníčky, kteří pro psího kamaráda koupí třeba domeček, než aby se ho kvůli sousedům v paneláku vzdali. Děkuji za něj a přeji vám i jemu vše dobré. S pozdravem A.B.

Odpovědět

—————

Datum: 19.03.2014

Vložil: Markéta U.

Titulek: Dartaňan

Dobrý den, moc bych chtěla dodatečně ještě jednou poděkovat za Montyho(dříve Dartaňan). Povaha prostě skvělá, je to zlato. Letos mu byli v březnu 3roky, a náš dvouletý syn ho miluje jako my všichni. A Monty jeho. Lip jsme vybrat nemohli, kéž by všichni chovatelé byli tak zodpovědní jako vy. Bohužel se při výběru koupě feny setkáváme s nežádoucí bílou srsti na zádech :( . Přeji vám at se vám daří a ať vás nikdo z písálků neodradí od vaší skvělé práce s bobíky ;) . Hezký den,Urbanová M.

Odpovědět

—————

Datum: 24.03.2014

Vložil: A.Bryks - majitel stránek

Titulek: Re: Dartaňan

Děkuji moc za milé řádky... Jsem rád, že Monty prospívá a je v dobrých rukou.... Odradit se nenechám, protože stále převažují spokojení majitelé našich štěňátek, kteří mě kontaktují (tak jako Vy) a tím dávají najevo, že jim naši pejskové dělají velkou radost a to je v životě to nejdůležitější. Pěkný den. S pozdravem A.Bryks:-)

Odpovědět

—————

Datum: 19.02.2014

Vložil: alikuvklub@seznam.cz

Titulek: pozvánka

Dobrý den ráda bych vám nabídla pro vaše odchovy členství v Alíkově klubu klub sdružuje členy majitelé voříšků a psů bez pp členství je bezplatné nejsme výdělečná organizace více na www.alikuvpohar.estranky.cz

Odpovědět

—————

Datum: 30.01.2014

Vložil: Lucie

Titulek: množírna

Mnozí pisatelé zřejmě nevědí jak vypadá množírna.
Čemu věřím je situace týkající se chovatelských klubů.
Nejlépe bude, když se pisálci rozjedou přímo za pánem a jejich svěřenci a udělají si obrázek sami.
Spíše obdivuji chovatele, že se pustil do samostatné činnosti a o čem nepochybuji je skutečnost, že se za tuto cenu dá žít v blahobytu.

Odpovědět

—————

Datum: 30.01.2014

Vložil: Lucie

Titulek: Re: množírna

Pochybuji.

Odpovědět

—————

Datum: 18.01.2014

Vložil: A.Bryks-majitel stránek

Titulek: Trocha statistiky...

Nebudu se zde obhajovat, protože to k ničemu nevede. proto jen pár statistických údajů, ať si každý udělá obrázek samostatně. V chovu jsem měl za 11 let pouze 3 feny: První fena již zemřela , odchovala 3 vrhy v roce 2007,2008,2009 vždy ob jedno hárání.... Prostřední fena měla 2 vrhy v roce 2011 a 2012 také ob hárání. Nejmladší fenka doposud štěňata neměla. Jedná se tedy o "množírnu"???

Odpovědět

—————