Štěňátka (puppies)

 

 

PLÁNUJEME ŠTĚŇÁTKA NA léto/podzim 2020

vrh "J" od fenky MEGGI  import POLSKO s PP a nádherného ŽENICHA po rodičích s PP  .....

             (krytí by mělo proběhnout během léta 2020)

- v  případě zájmu o koupi štěňátka nás kontaktujte na uvedených kontaktech viz níže, kde se můžete již nyní
zapsat do nezávazného POŘADNÍKU  

- informace na mob.: +420/604 115 995,
nebo e-mail:
abryk@volny.cz

 


Katalog štěňátek

—————

EDMOND - pejsek

EDMOND - pejsek
Krásný pejsek, standardně zbarvený, černé "brýle".   Každé štěně obdrží kupní smlouvu se zárukou čistokrevnosti, dále informativní rodný list zvířete a na cestu do nového domova  hračku i granule do začátku.  

—————

EYRON - pejsek

EYRON - pejsek
Krásný pejsek, standardně zbarvený, obě oči bílé, jedno ucho černé, na hlavě skvrna.     Každé štěně obdrží kupní smlouvu se zárukou čistokrevnosti, dále informativní rodný list zvířete a na cestu do nového domova  hračku i granule do začátku.

—————

ELIZABETH - fenka

ELIZABETH - fenka
Krásná fenka, bílé oči, obě uši černé  a pravidelně černě ohraničený hřbet. Každé štěně obdrží kupní smlouvu se zárukou čistokrevnosti, dále informativní rodný list zvířete a na cestu do nového domova  hračku i granule do začátku.

—————

ELLZA - fenka

ELLZA - fenka
Krásná fenka, standardně zbarvená, téměř bílá hlava, obě oči bílé, jen na uších malé decentní černé skvrny..   Každé štěně obdrží kupní smlouvu se zárukou čistokrevnosti, dále informativní rodný list zvířete a na cestu do nového domova  hračku i granule do začátku.

—————

EMILLY - fenka

EMILLY - fenka
Krásná fenka, standardně zbarvená, téměř bílá hlava, jen malá skvrna na levém uchu, pravidelně ohraničené černé zbarvení hřbetu.   Každé štěně obdrží kupní smlouvu se zárukou čistokrevnosti, dále informativní rodný list zvířete a na cestu do nového domova  hračku i...

—————

ESMERALDA - fenka

ESMERALDA - fenka
Krásná fenka, standardně zbarvená, obě oči bílé černý, flek na pravém uchu.   Každé štěně obdrží kupní smlouvu se zárukou čistokrevnosti, dále informativní rodný list zvířete a na cestu do nového domova  hračku i granule do začátku.

—————

EVELLIN - fenka

EVELLIN - fenka
 Krásná fenka, standardně zbarvená, obě oči bílé, obě uši černé, z levé strany prodloužené černé zbarvení až k hlavě.   Každé štěně obdrží kupní smlouvu se zárukou čistokrevnosti, dále informativní rodný list zvířete a na cestu do nového domova  hračku i granule do...

—————